MENUZOEKEN
Ga naar de homepage
Bekijk onze foto's

Medewerkers

 

Management

   
                                           Jan Willem  Nieuwenhuyzen 
directeur onderwijs & personeel

j.w.nieuwenhuyzen@colon.nu


06 14 262 072





 





  Harrie Roubos 
directeur onderwijs & financiën
h.roubos@colon.nu

06 40 29 41 93





 

 Beleidsmedewerkers

   
  Dik van Kleef 
beleidsmedewerker onderwijs & kwaliteit 
d.vankleef@colon.nu

06 39 554 378






  Erika van Gilst
beleidsmedewerker personeel
e.vangilst@colon.nu

06 25 270 967
werkdagen ma - do 





  Jasper Jansen
beleidsmedewerker financiën
j.jansen@colon.nu

06 39 080 322






  Harm Nieuwenhuijse
beleidsmedewerker ICT 
h.nieuwenhuijse@colon.nu

06 27 362 197
werkdagen ma - woe


   
 

 Coördinatoren

   
 





Jan Paauwe
coördinator arbo-preventie
j.paauwe@colon.nu

06 12 743 940




  Miranda Kesselaar
coördinator vervangingspool
m.kesselaar@colon.nu

06 37 229 299





 
 

 Secretariaat

   
  Annemarie Romijn
a.romijn@colon.nu
secretariaat@colon.n

06 27 468 411



 
 

     


Elstarstraat 1a 4421 DV Kapelle
T 06 828 803 74 E info@colon.nu