MENUZOEKEN
Ga naar de homepage
Bekijk onze foto's

Medewerkers

 

 

Raad van toezicht              

   
C. [Kees] Blaasse - voorzitter
c.blaasse@colon.nu

H.P.A. [Bert] Poortvliet - 2e vz
b.poortvliet@colon.nu 

J.A. [Arjan] van Koeveringe
a.vankoeveringe@colon.nu 

P.A. [Pieter] Sturm
p.sturm@colon.nu
A.G. [Arnold] van den Ende - penningmeester
a.vandenende@colon.nu

F. [Frank] Bakker - secretaris
f.bakker@colon.nu

M.G. [Rinus] de Rijder
r.derijder@colon.nu



   
 

Raad van bestuur

   
   
                                      

Jan Willem  Nieuwenhuyzen
 
Portefeuille: Personeel, Onderwijs & Kwaliteit

j.w.nieuwenhuyzen@colon.nu

06 14 262 072




 





 
Harrie Roubos 
Portefeuille: ICT & Financiën 
h.roubos@colon.nu
06 40 29 41 93







 

Beleidsmedewerkers

 

   
   
Jasper Jansen
beleidsmedewerker financiën

j.jansen@colon.nu

06 39 080 322

   
 


Dik van Kleef 
beleidsmedewerker onderwijs & kwaliteit 
d.vankleef@colon.nu

06 39 554 378







 


Erika van Kruiningen
beleidsmedewerker personeel
e.vankruiningen@colon.nu

06 25 270 967

werkdagen ma t/m do





 
Harm Nieuwenhuijse
beleidsmedewerker ICT 
h.nieuwenhuijse@colon.nu
06 27 362 197
werkdagen ma t/m woe







   
Carola Weststrate
beleidsmedewerker onderwijs & kwaliteit
c.weststrate@colon.nu

06 13 825 617

werkdagen di en woe

   
 

Coördinatoren

 

   
 


Miranda Kesselaar

coördinator vervangingspool
m.kesselaar@colon.nu

06 37 229 299




 
Martje Knop

coördinator arbo-preventie
m.knop@colon.nu

06 51 65 26 80

 





 

Secretariaat

 

   
 
Annemarie Romijn
a.romijn@colon.nu
secretariaat@colon.nu
06 27 468 411



 
 

     

Elstarstraat 1a 4421 DV Kapelle
T 06 828 803 74 E info@colon.nu