MENUZOEKEN
Ga naar de homepage
Bekijk onze foto's

Medewerkers

 

 

Raad van Toezicht            

   
C. Blaasse - voorzitter
c.blaasse@colon.nu

R. Ottervanger - secretaris
r.ottervanger@colon.nu

F. Bakker
f.bakker@colon.nu

A.J. van Koeveringe
a.vankoeveringe@colon.nu 
C.W. Schot - 2e voorzitter
o.schot@colon.nu

A.G. van den Ende - penningmeester
a.vandenende@colon.nu

P. Sturm
p.sturm@colon.nu


 


   
 

Raad van Bestuur

   
   
                                      

Jan Willem  Nieuwenhuyzen
 
Portefeuille: Personeel, Onderwijs & Kwaliteit

j.w.nieuwenhuyzen@colon.nu

06 14 262 072




 





 
Harrie Roubos 
Portefeuille: ICT & Financiën 
h.roubos@colon.nu
06 40 29 41 93







 

Beleidsmedewerkers

 

   
 


Dik van Kleef 
beleidsmedewerker onderwijs & kwaliteit 
d.vankleef@colon.nu

06 39 554 378







 


Erika van Gilst
beleidsmedewerker personeel
e.vangilst@colon.nu

06 25 270 967

werkdagen ma t/m do





 
Harm Nieuwenhuijse
beleidsmedewerker ICT 
h.nieuwenhuijse@colon.nu
06 27 362 197
werkdagen ma t/m woe







 


Jasper Jansen
beleidsmedewerker financiën

j.jansen@colon.nu

06 39 080 322


   
 

Coördinatoren

 

   
 


Miranda Kesselaar

coördinator vervangingspool
m.kesselaar@colon.nu

06 37 229 299




 
Martje Knop

coördinator arbo-preventie
m.knop@colon.nu

06 51 65 26 80

 





 

Secretariaat

 

   
 
Annemarie Romijn
a.romijn@colon.nu
secretariaat@colon.nu
06 27 468 411



 
 

     

Elstarstraat 1a 4421 DV Kapelle
T 06 828 803 74 E info@colon.nu